-
Grass Fed Picanha
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Brisket
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Stew Meat
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Short Ribs
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Bone Broth
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Shank (Marrow Bone/Osso Bucco)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Canoe Cut Marrow Bones
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Knuckle Bones (Soup Bones)
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price per -
Doggy Box
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per -
Bone Broth Kit
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Snack Stick
Regular price From $2.99 USDRegular priceUnit price per$89.70 USDSale price From $2.99 USDSale -
Grass Fed Beef Snack Stick - 4 Pack
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price per$50.00 USDSale price From $10.00 USDSale -
Grass Fed Beef Jerky
Regular price From $2.99 USDRegular priceUnit price per$89.70 USDSale price From $2.99 USDSale -
Grass Fed Beef Jerky - 3 Pack
Regular price From $7.99 USDRegular priceUnit price per$39.95 USDSale price From $7.99 USDSale -
Grass Fed Beef Tallow
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per -
Fill Your Freezer (Grass Fed 1/16 Share) Bundle
Regular price $385.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed 1/8 Share Bundle
Regular price $575.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Fat
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Liver
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Heart
Regular price $12.25 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Cheek
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Tongue
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Oxtail
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass Fed Beef Kidney
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price perSold out